Найкраще підходить для чутливої шкіриІдеально!!! Неймовірно, наскільки цей крем заспокоює та зволожує! Він не жирний, легкий. Вранці шкіра зовсім не жирна. Найкращий крем наразі!
Я це дуже люблю.Текстура дуже приємна, ніби це одночасно гель і крем. Після нанесення я не відчуваю його на обличчі, але натомість моя шкіра м’яка та еластична. Після кількох застосувань пори також звужуютьЧитати далі
Ідеально підходить для зимових місяцівЯ отримала його як пробник, якраз перед зимовими місяцями. Оскільки моя шкіра схильна до себореї, тож у холодну пору року вона може бути надзвичайно сухою, я замовила крем одразу після пробнЧитати далі
Легкий крем з інтенсивним зволоженнямВін дуже легкий, не липкий, моя шкіра зволожена після нього, не відчувається стягнутість. Я використовую сироватку під крем, і з ним та BB-кремом він не липкий. Він ідеально підходить від акЧитати далі
Дуже добреЦе, мабуть, був перший гель-крем, який я купила. Він був дуже приємним розчаруванням. Моїй жирній шкірі він дуже подобається. Він охолоджує, приємний на дотик, швидко вбирається і не липкий.Читати далі
Крем Iunik з бета-глюканомЯ хотіла спробувати кілька продуктів, доступних у Kisters, і одним з моїх виборів став крем Iunik з бета-глюканом. Це був точно хороший вибір, я включила його до свого вечірнього догляду. Я Читати далі
Мені це подобаєтьсяЯ придбала тестер, у мене жирна комбінована шкіра. Моїй шкірі він подобається, він добре зволожує, але не робить її жирною. Обов'язково куплю і більший розмір!
Найкраще підходить для чутливої шкіриІдеально!!! Неймовірно, наскільки цей крем заспокоює та зволожує! Він не жирний, легкий. Вранці шкіра зовсім не жирна. Найкращий крем наразі!