Найкращий крем!У мене багато комедонів і вугрів, і цей крем не викликає нових висипань — він чудово працює на наявних. Це крем, який я купую вже втретє. Завдяки йому моя шкіра стала сяючою та гладкою. Він Читати далі
Як же я рада, що знайшла йогоВперше рішила почати користуватись кремами для обличчя і перекрила всі ресурси з відгуками, обрала цей і купила мініатюру. Настільки він мені сподобався, що купила великий обʼєм. Не скатуєтьЧитати далі
БудапештТепер його щовечора використовую в засобах для догляду за шкірою, дуже хороший заспокійливий гель, мені подобається. Також я використовую тонік і сироватку, і бачу результат.
ЯкразЦе легкий крем, я використовую його навесні та влітку, для своєї комбінованої шкіри. Він освіжає, але не залишає жирного ефекту. Мені він дуже подобається. Добре зволожує у вітряну погоду.
Чудовий кремХоча він має густу, оксамитову текстуру, він добре вбирається в шкіру, не залишаючи жодних слідів. Я не відчула особливого зволожувального ефекту на своїй комбінованій шкірі, я б радше сказаЧитати далі
Крем для обличчя Round LabУ мене жирна шкіра, тому я купила його спеціально як нічний крем. При нанесенні він був ідеально зволожений, не надто сильно і не відчувався липким. До ранку моя шкіра була чудово гладенькоюЧитати далі
Найкращий крем!У мене багато комедонів і вугрів, і цей крем не викликає нових висипань — він чудово працює на наявних. Це крем, який я купую вже втретє. Завдяки йому моя шкіра стала сяючою та гладкою. Він Читати далі