Заспокоює шкіру Я дуже задоволена цим кремом, тому що він ідеально підходить для моєї комбінованої шкіри. Т-подібна лінія мого обличчя стає жирною, тоді як інша частина обличчя більш суха, але цей крем збалЧитати далі
Ідеально підходить для зимових місяцівЯ отримала його як пробник, якраз перед зимовими місяцями. Оскільки моя шкіра схильна до себореї, тож у холодну пору року вона може бути надзвичайно сухою, я замовила крем одразу після пробнЧитати далі
Дуже добреЦе, мабуть, був перший гель-крем, який я купила. Він був дуже приємним розчаруванням. Моїй жирній шкірі він дуже подобається. Він охолоджує, приємний на дотик, швидко вбирається і не липкий.Читати далі
Заспокоює шкіру Я дуже задоволена цим кремом, тому що він ідеально підходить для моєї комбінованої шкіри. Т-подібна лінія мого обличчя стає жирною, тоді як інша частина обличчя більш суха, але цей крем збалЧитати далі
Ідеально підходить для зимових місяцівЯ отримала його як пробник, якраз перед зимовими місяцями. Оскільки моя шкіра схильна до себореї, тож у холодну пору року вона може бути надзвичайно сухою, я замовила крем одразу після пробнЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу