ЗИМОВИЙ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯЯ використовую його переважно взимку, влітку — набагато легший крем. Однак взимку, коли шкіра сухіша через холодну погоду, він ідеально підходить, а приємний медовий аромат мені більше підхоЧитати далі
Подарунковий кремЯ отримала його в подарунок із замовленням. Мені дуже подобається цей крем, у мене нормальний тип шкіри. Я використовую його вранці, він прикрашає та розгладжує моє втомлене обличчя. Він маєЧитати далі
ЗИМОВИЙ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯЯ використовую його переважно взимку, влітку — набагато легший крем. Однак взимку, коли шкіра сухіша через холодну погоду, він ідеально підходить, а приємний медовий аромат мені більше підхоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу