Зимовий крем для обличчяЯ вважаю, що це найкращий крем для сухої шкіри. Я використовувала його переважно в холодну зимову погоду, і він дуже допоміг. Мені він підійшов завдяки своїй міцній, важчій та жирнішій текстЧитати далі
Найдосконаліший зволожувачЯ довго шукала підходящий зволожувальний крем для моєї сухої та чутливої шкіри, але після 6 років спроб різного, нарешті можу сказати, що знайшла його! На жаль, я не п'ю достатньо води в серЧитати далі
БудапештТепер його щовечора використовую в засобах для догляду за шкірою, дуже хороший заспокійливий гель, мені подобається. Також я використовую тонік і сироватку, і бачу результат.
Легкий крем з інтенсивним зволоженнямВін дуже легкий, не липкий, моя шкіра зволожена після нього, не відчувається стягнутість. Я використовую сироватку під крем, і з ним та BB-кремом він не липкий. Він ідеально підходить від акЧитати далі
викупникСпочатку я взяла його як пробник, а потім подумала: у нього така приємна та цікава текстура, а шкіра стала такою гладенькою після нього, що я куплю велику упаковку. Він не розчарував, я купиЧитати далі
Найкращий зволожувальний крем, не липкий, моя шкіра не реагує на нього сильною кількістю вугрів, розацеа точно зникла після 1 місяця використання. Іноді трохи буває на щоках (зневоднена, комЧитати далі
Крем Iunik з бета-глюканомЯ хотіла спробувати кілька продуктів, доступних у Kisters, і одним з моїх виборів став крем Iunik з бета-глюканом. Це був точно хороший вибір, я включила його до свого вечірнього догляду. Я Читати далі
Зимовий крем для обличчяЯ вважаю, що це найкращий крем для сухої шкіри. Я використовувала його переважно в холодну зимову погоду, і він дуже допоміг. Мені він підійшов завдяки своїй міцній, важчій та жирнішій текстЧитати далі