Заспокоює шкіру Я дуже задоволена цим кремом, тому що він ідеально підходить для моєї комбінованої шкіри. Т-подібна лінія мого обличчя стає жирною, тоді як інша частина обличчя більш суха, але цей крем збалЧитати далі
Дуже добреЦе, мабуть, був перший гель-крем, який я купила. Він був дуже приємним розчаруванням. Моїй жирній шкірі він дуже подобається. Він охолоджує, приємний на дотик, швидко вбирається і не липкий.Читати далі
2173Він дуже хороший, мені подобається. Він робить мою шкіру набагато приємнішою та м’якшою. Не робить її жирною, дарує приємне, заспокійливе, свіже відчуття.
Чутлива шкіра + розацеаМені подобається заспокійлива тканинна маска цього бренду, тому я придивилася до цього крему та спробувала його, виходячи зі складу. Я користуюся ним вже 2,5 тижні, він дуже добре зволожує тЧитати далі
Заспокоює шкіру Я дуже задоволена цим кремом, тому що він ідеально підходить для моєї комбінованої шкіри. Т-подібна лінія мого обличчя стає жирною, тоді як інша частина обличчя більш суха, але цей крем збалЧитати далі