Я це дуже люблю.Текстура дуже приємна, ніби це одночасно гель і крем. Після нанесення я не відчуваю його на обличчі, але натомість моя шкіра м’яка та еластична. Після кількох застосувань пори також звужуютьЧитати далі
Заспокоює шкіру Я дуже задоволена цим кремом, тому що він ідеально підходить для моєї комбінованої шкіри. Т-подібна лінія мого обличчя стає жирною, тоді як інша частина обличчя більш суха, але цей крем збалЧитати далі
УгорщинаДуже хороший зволожуючий крем, який не залишає відчуття липкості та добре вбирається в шкіру. Трохи має велике значення, тому це триватиме дуже довго.
Я це дуже люблю.Текстура дуже приємна, ніби це одночасно гель і крем. Після нанесення я не відчуваю його на обличчі, але натомість моя шкіра м’яка та еластична. Після кількох застосувань пори також звужуютьЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу