ЧудовоЦе мій перший досвід використання ретинолу. Я використовувала його лише раз на тиждень протягом трьох тижнів, щоб звикнути. Поки що він працює дуже добре, у мене не було жодних алергічних реЧитати далі
Я це дуже люблю.Текстура дуже приємна, ніби це одночасно гель і крем. Після нанесення я не відчуваю його на обличчі, але натомість моя шкіра м’яка та еластична. Після кількох застосувань пори також звужуютьЧитати далі
На жаль, воно не прийшло.Я купила цей крем, щоб завершити свій вечірній догляд. Я шукала крем з густішою консистенцією. Мені подобаються більш насичені креми для нічного використання, нічого страшного, якщо він не вЧитати далі
БудапештТепер його щовечора використовую в засобах для догляду за шкірою, дуже хороший заспокійливий гель, мені подобається. Також я використовую тонік і сироватку, і бачу результат.
СуперпродуктМені він дуже подобається, я використовую його у своєму вечірньому догляді. Він трохи слабший за свого аналога, але добре вирівнює пігментні плями.
2173Він дуже хороший, мені подобається. Він робить мою шкіру набагато приємнішою та м’якшою. Не робить її жирною, дарує приємне, заспокійливе, свіже відчуття.
НейтральнийПісля сироватки для мікронідлінгу я подумала спробувати і цю, але мені вона не дуже сподобалася, вона абсолютно нейтральна. Нічого поганого сказати не можу, але й змін не бачу.
ДИВОВИЖНО!Це ідеальний крем для моєї шкіри! Причина в тому, що деякі люди згадують липкість, яка виникає через надмірне використання, і обличчя не висихає після вмивання. Він не зменшує пори, але мініЧитати далі
ЧудовоЦе мій перший досвід використання ретинолу. Я використовувала його лише раз на тиждень протягом трьох тижнів, щоб звикнути. Поки що він працює дуже добре, у мене не було жодних алергічних реЧитати далі