Це добре, але для сухої шкіри буде недостатньоЦе добре, але для сухої шкіри буде недостатньо.
Добре підходить для жирної шкіри, АЛЕ має запах, тому, якщо ви чутливі, будьте обережні.
Текстура схожа на гелевий крем.
Я це дуже люблю.Текстура дуже приємна, ніби це одночасно гель і крем. Після нанесення я не відчуваю його на обличчі, але натомість моя шкіра м’яка та еластична. Після кількох застосувань пори також звужуютьЧитати далі
Це нормальноЯ очікувала від нього трохи більшого, здається, що запах, хоча й здається натуральним, трохи бентежить, і мені також не дуже подобається ця дуже густа текстура. Він швидко вбирається і залишЧитати далі
Крем із більш насиченою текстурою, але легкий, у наймилішій упаковці, яку я коли-небудь бачивРекомендую для холодних місяців. Більш багата текстура, але легка. Запах нагадує чорничний йогурт. І упаковка надзвичайно чарівна!
Це добре, але для сухої шкіри буде недостатньоЦе добре, але для сухої шкіри буде недостатньо.
Добре підходить для жирної шкіри, АЛЕ має запах, тому, якщо ви чутливі, будьте обережні.
Текстура схожа на гелевий крем.
Я це дуже люблю.Текстура дуже приємна, ніби це одночасно гель і крем. Після нанесення я не відчуваю його на обличчі, але натомість моя шкіра м’яка та еластична. Після кількох застосувань пори також звужуютьЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу