Крем із більш насиченою текстурою, але легкий, у наймилішій упаковці, яку я коли-небудь бачивРекомендую для холодних місяців. Більш багата текстура, але легка. Запах нагадує чорничний йогурт. І упаковка надзвичайно чарівна!
Я це дуже люблю.Текстура дуже приємна, ніби це одночасно гель і крем. Після нанесення я не відчуваю його на обличчі, але натомість моя шкіра м’яка та еластична. Після кількох застосувань пори також звужуютьЧитати далі
На жаль, воно не прийшло.Я купила цей крем, щоб завершити свій вечірній догляд. Я шукала крем з густішою консистенцією. Мені подобаються більш насичені креми для нічного використання, нічого страшного, якщо він не вЧитати далі
Легкий крем з інтенсивним зволоженнямВін дуже легкий, не липкий, моя шкіра зволожена після нього, не відчувається стягнутість. Я використовую сироватку під крем, і з ним та BB-кремом він не липкий. Він ідеально підходить від акЧитати далі
Супер крем! Я залишилась ним надзвичайно задоволена, крем має приємну структуру, швидко поглинається шкірою і не залишає жирної плівки. Моя шкіра комбінована (жирна в т-зоні та суха в районі щік) такожЧитати далі
2173Він дуже хороший, мені подобається. Він робить мою шкіру набагато приємнішою та м’якшою. Не робить її жирною, дарує приємне, заспокійливе, свіже відчуття.
Зволожує протягом усього дняВін має легку, але густу текстуру. Чудово пахне. Баночки вистачить надовго, не потрібно використовувати його багато. Моя шкіра відчувається свіжою та зволоженою протягом усього дня.
Крем із більш насиченою текстурою, але легкий, у наймилішій упаковці, яку я коли-небудь бачивРекомендую для холодних місяців. Більш багата текстура, але легка. Запах нагадує чорничний йогурт. І упаковка надзвичайно чарівна!