Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
Мені це подобаєтьсяРекомендую його для сухої шкіри, він ідеально підходить для цього! Однак, якщо у вас не суха шкіра, вона може легко відчуватися важкою, тому я не рекомендую його. 10/10 для мене!
СереднійЯ купила цей засіб для вмивання обличчя, бо чула про нього чудові відгуки. Я була в захваті від нього і думала, що це буде чудодійний засіб. Ні. Це звичайний засіб для вмивання обличчя на воЧитати далі
ДумкаМоїй шкірі це подобається. Аромат трохи різкий, тому якщо комусь це не подобається, це може бути проблемою, але я думаю, що варто "терпіти", бо ефект чудовий.
Ідеально 👌У мене жирна шкіра, і він чудово працює. Найкращий сонцезахисний крем, який я коли-небудь використовувала, без відчуття важкого крему, без липкого післясмаку, без білого нальоту, і він чудовЧитати далі
Мені це подобаєтьсяМоя шкіра зневоднена та чутлива. Моя шкіра любить цей крем, хоча взимку мені його недостатньо, мені знадобиться щось густіше на цей період, але я обов'язково використовуватиму цей крем навесЧитати далі
.Він чудово насичує та зволожує шкіру навколо очей. Містить 0,5% бакучиолу, тому доведеться почекати на результат (1% має ефект, подібний до ретинолу). Гарна альтернатива, якщо ви не переносиЧитати далі
Чудово підходить для сухої шкіриЯ боялася, що він буде липким і стійким до розмазування. Але це не так. Він дуже добре вбирається, чудово доглядає за сухою шкірою. Пахне лавандою, і мені це дуже подобається.
СуперДуже м'яка, молочна есенція, напрочуд швидко вбирається, хоча я не скуплюся на неї :) 120 мл вистачає надовго. Моїй шкірі вона дуже подобається, вона м'яка та зволожена
Енергія бомбиМоя шкіра стала як гума з моменту використання сироватки, дуже м'яка, гнучка. Вона дуже приємно пахне, я не можу дочекатися, щоб її використати, бо відчуваю, ніби моя шкіра її п'є. Вона не лЧитати далі
ВершкиЯ перепробувала мільйон і один продукт, але тепер знайшла той, що мені підійде.
Він швидко вбирається, не подразнює, не викликає чорних цяток чи акне.
Якби могла, поставила б йому 10 балів. Читати далі
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу