ОсвіжаючийЦе не буде надзвичайно зволожуючим, якщо у вас дуже суха шкіра або якщо у вас проблеми з бар’єром. Але для жирної і нормальної шкіри підійде. Також приємно освіжити протягом дня поверх макіяЧитати далі
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
Мені це подобаєтьсяРекомендую його для сухої шкіри, він ідеально підходить для цього! Однак, якщо у вас не суха шкіра, вона може легко відчуватися важкою, тому я не рекомендую його. 10/10 для мене!
СереднійЯ купила цей засіб для вмивання обличчя, бо чула про нього чудові відгуки. Я була в захваті від нього і думала, що це буде чудодійний засіб. Ні. Це звичайний засіб для вмивання обличчя на воЧитати далі
ДумкаМоїй шкірі це подобається. Аромат трохи різкий, тому якщо комусь це не подобається, це може бути проблемою, але я думаю, що варто "терпіти", бо ефект чудовий.
.Він чудово насичує та зволожує шкіру навколо очей. Містить 0,5% бакучиолу, тому доведеться почекати на результат (1% має ефект, подібний до ретинолу). Гарна альтернатива, якщо ви не переносиЧитати далі
Чудово підходить для сухої шкіриЯ боялася, що він буде липким і стійким до розмазування. Але це не так. Він дуже добре вбирається, чудово доглядає за сухою шкірою. Пахне лавандою, і мені це дуже подобається.
СуперДуже м'яка, молочна есенція, напрочуд швидко вбирається, хоча я не скуплюся на неї :) 120 мл вистачає надовго. Моїй шкірі вона дуже подобається, вона м'яка та зволожена
Енергія бомбиМоя шкіра стала як гума з моменту використання сироватки, дуже м'яка, гнучка. Вона дуже приємно пахне, я не можу дочекатися, щоб її використати, бо відчуваю, ніби моя шкіра її п'є. Вона не лЧитати далі
ОсвіжаючийЦе не буде надзвичайно зволожуючим, якщо у вас дуже суха шкіра або якщо у вас проблеми з бар’єром. Але для жирної і нормальної шкіри підійде. Також приємно освіжити протягом дня поверх макіяЧитати далі
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу