Зволожувальний крем для тілаЯ купила його для зневодненої шкіри. Він занадто важкий і насичений для мене. Я використовую його лише вночі, та й то він рідкий, але мені здається, що його забагато у весняно-літній період.Читати далі
Як же я рада, що знайшла йогоВперше рішила почати користуватись кремами для обличчя і перекрила всі ресурси з відгуками, обрала цей і купила мініатюру. Настільки він мені сподобався, що купила великий обʼєм. Не скатуєтьЧитати далі
Ідеально підходить для зимових місяцівЯ отримала його як пробник, якраз перед зимовими місяцями. Оскільки моя шкіра схильна до себореї, тож у холодну пору року вона може бути надзвичайно сухою, я замовила крем одразу після пробнЧитати далі
Найдосконаліший зволожувачЯ довго шукала підходящий зволожувальний крем для моєї сухої та чутливої шкіри, але після 6 років спроб різного, нарешті можу сказати, що знайшла його! На жаль, я не п'ю достатньо води в серЧитати далі
БудапештТепер його щовечора використовую в засобах для догляду за шкірою, дуже хороший заспокійливий гель, мені подобається. Також я використовую тонік і сироватку, і бачу результат.
10/10Він має легку текстуру та швидко вбирається. Спочатку я боялася, що його буде недостатньо для моєї сухої шкіри, але я була приємно розчарована. Це ідеальний вибір крему для початківців.
Найкращий зволожувальний крем, не липкий, моя шкіра не реагує на нього сильною кількістю вугрів, розацеа точно зникла після 1 місяця використання. Іноді трохи буває на щоках (зневоднена, комЧитати далі
Крем Iunik з бета-глюканомЯ хотіла спробувати кілька продуктів, доступних у Kisters, і одним з моїх виборів став крем Iunik з бета-глюканом. Це був точно хороший вибір, я включила його до свого вечірнього догляду. Я Читати далі
Зволожувальний крем для тілаЯ купила його для зневодненої шкіри. Він занадто важкий і насичений для мене. Я використовую його лише вночі, та й то він рідкий, але мені здається, що його забагато у весняно-літній період.Читати далі