Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.




Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 109
Він добре зволожує та легкий. Не залишає відчуття липкості після висихання.
Мені крем не сподобався, у мене комбінована шкіра, і крем дуже швидко висихає на обличчі, і через годину моє обличчя сухе як кістка, більше його купувати не буду.
Я хотіла спробувати кілька продуктів, доступних у Kisters, і одним з моїх виборів став крем Iunik з бета-глюканом. Це був точно хороший вибір, я включила його до свого вечірнього догляду. Я практично використовую його як нічний крем. Він має гарну текстуру, добре розподіляється та добре поглинається шкірою. Вранці я прокидаюся з гладенькою, зволоженою шкірою. Можу тільки рекомендувати його.
Отримала цей крем як пробник, і він мені підійшов, замовила повний розмір і не пожалкувала, крему вистачило на довго, текстура в нього легка приємна, для моєї сухої шкіри він дуже добре зволожує. Також дала спробувати подружці їй теж сподобався
Я вже спробувала кілька зволожувальних кремів, куплених на ksister, і вважаю, що цей мій улюблений. Мені подобається його консистенція, це не гель і не крем, він унікальний, я б сказала, і я його обожнюю. Він добре проникає в шкіру вже через кілька хвилин, і я відчуваю свою шкіру пружною та зволоженою. Я використовую його лише вночі, бо трохи відчуваю його текстуру, але не так, щоб вона дратувала. Я куплю його знову.
Дуже приємний легкий крем, при нанесенні якого одразу відчувається сильне зволоження та свіжість.
Легкий, глибоко зволожуючий та заспокійливий крем. Дуже приємний у використанні. Підходить для комбінованої та чутливої шкіри.
Цей крем ідеально поєднує гарне, тривале зволоження та легку, гелеподібну текстуру. Моя шкіра лущиться та є сухою, і це перша легка формула, яку я протестувала, яка дійсно відповідає моїм потребам. Між Zeroid та Aestura я зараз повторно замовляю цей крем Iunik. Особливо за таку ціну, він неперевершений.
Швидко поглинається, не залишає жирного блиску та добре зволожує. При регулярному використанні показує хороші результати.
Через проблемну шкіру мій дерматолог перевів мене на легкі засоби без агресивних інгредієнтів, тому за його рекомендацією я взяла цей крем з бета-глюканом, і з тріском взяла його. В іншому випадку я не фанатка кремів, віддаю перевагу більшій кількості шарів сироватки, вони краще живлять мою шкіру, і цей випадок це підтвердив. Крем мені не підходить, він занадто легкий для мого комбінованого типу шкіри, не живить сухі ділянки, одразу після нанесення відчувається стягнутість, доводиться наносити або більше шарів, або крем більшої сили. В іншому крем має приємну, м’яку гелеподібну консистенцію, і я вважаю, що він ідеально підходить для нормального типу шкіри. Тому я ставлю йому 4 зірки, не менше. Він мені просто не підходить, але продукт хороший.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.