😌A szérum nem hagy maga után ragacsos érzetet, ami nagyon pozitív számomra, gyorsan beszívódik, de különösebb ragyogást nem ad az arcnak. Jó szérum, de semmi extra.
Sűrűség Nagyon szereti a kombinált bőröm ezt a terméket, a szem alatti karikák eltüntetésében megállja a helyét. Kicsit sűrűbb, mint más szérum, ezért picit lassabban szívódik fel, de megéri várni.
😌A szérum nem hagy maga után ragacsos érzetet, ami nagyon pozitív számomra, gyorsan beszívódik, de különösebb ragyogást nem ad az arcnak. Jó szérum, de semmi extra.
Sűrűség Nagyon szereti a kombinált bőröm ezt a terméket, a szem alatti karikák eltüntetésében megállja a helyét. Kicsit sűrűbb, mint más szérum, ezért picit lassabban szívódik fel, de megéri várni.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket