Imádom az illatát Éjszakai rutin végén használom, ajándékba kaptam egy rendelés melle. Nekem tetszik, bár kicsit ragacsos az arcon de lefekvés előtt éjszakai maszknak tökéletes. Szeretem az illatát.
Kellemes gél Könnyed gél állagú krém ampulla. Régóta használom, évek óta és mindig is nagyon szerettem. Főleg tavasszal és nyáron szeretem a könnyedsége miatt. Szépen hidratál és nem irritál.
Hormonális pattanásos bőrSokat segített az arcomon amióta használom. Lejjebb viszi a gyulladt pattanásokat és nyugtatja azokat. Az illata először érdekes volt, de most már imádom. Reggelente használom.
Aki nem tudnáTöbb információ