Basic.Itteni ajánlások alapján vettem meg,száraz vízhiányos bőrre. Elég kis basic krém,nem egy csoda termék,időnként nekem kevés is volt.
Nem kukacosodik,elég jól beszívódik!
Csodálatos és hatékonyNagyon lenyűgözött a termékek minősége, a csomagolás és az ügyfélszolgálat! Ez a szérum nyugtatja a bőrt, hidratálja és nyugodttá teszi. Biztosan fogok még rendelni tőle.
HatékonyAz egyik legjobb olajos arctisztító, amit eddig próbáltam! A habos arctisztító előtt szoktam reggel este használni és tényleg szép lett a bőröm tőle.
Beplain selymes arctisztító habSzámtalan arctisztítót kipróbáltam az elmúlt 20 évben. Ezt újra is venném. Jelenleg más olyan nincs amit újra vennék. Tetszik a zöld színű csomagolása. Nagyon kevés kell belőle, remekül habzTöbb információ
Könnyű krém erős hidratálásNagyon könnyed, nem ragacsos, utána a bőröm hidratált, nem húzódik. Alá szérumot használok, ezzel és a BB krémmel nem kukacosodik. Az aknéra tökéletes, nyugtat.
Testes hidratáló krém Vízhiányos bőrre vettem. Nekem túl nehéz, és testes krém. Csak éjszakára használom, akkor is vékonyan, de soknak érzem így a tavaszi/nyári időszakban. Ugyanakkor igaz, hogy az érzékeny bőrömTöbb információ
Basic.Itteni ajánlások alapján vettem meg,száraz vízhiányos bőrre. Elég kis basic krém,nem egy csoda termék,időnként nekem kevés is volt.
Nem kukacosodik,elég jól beszívódik!