Gazdagabb állagú, mégis könnyed krém,az eddig látott legaranyosabb csomagolásbanA hidegebb hónapokra javaslom. Gazdagabb állagú, mégis könnyed. Az illata áfonyajoghurtra emlékeztet. A csomagolás pedig rendkívül bájos!
Rendben vanEgy kicsit többet vártam tőle, szerintem az illata, bár természetesnek érződik, kicsit zavar, és nem vagyok oda ezért a nagyon sűrű textúráért sem. Gyorsan beszívódik, és egészséges fényt haTöbb információ
Jó tonerMegfelelő tonik, jól hidratálja a bőrömet, és jó alapja lesz a bőrápolási rutinomnak. Kellemes gyümölcsös illata van, érzékeny bőröm van, de az illata nem okozott irritációt. Semmi varázslatTöbb információ
Gazdagabb állagú, mégis könnyed krém,az eddig látott legaranyosabb csomagolásbanA hidegebb hónapokra javaslom. Gazdagabb állagú, mégis könnyed. Az illata áfonyajoghurtra emlékeztet. A csomagolás pedig rendkívül bájos!