Minta Szerencsére kaptam egy kis mintát a termékből a rendelésem mellé, mert számomra nagyon nehéz érzésű krém, nem nekem való, nem vennék belőle. Száraz arcbőrnek viszont nagyon tápláló lehet.
Rendben vanEgy kicsit többet vártam tőle, szerintem az illata, bár természetesnek érződik, kicsit zavar, és nem vagyok oda ezért a nagyon sűrű textúráért sem. Gyorsan beszívódik, és egészséges fényt haTöbb információ
Minta Szerencsére kaptam egy kis mintát a termékből a rendelésem mellé, mert számomra nagyon nehéz érzésű krém, nem nekem való, nem vennék belőle. Száraz arcbőrnek viszont nagyon tápláló lehet.
Rendben vanEgy kicsit többet vártam tőle, szerintem az illata, bár természetesnek érződik, kicsit zavar, és nem vagyok oda ezért a nagyon sűrű textúráért sem. Gyorsan beszívódik, és egészséges fényt haTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket