Szuper tonerVízhiányos, kevert bőröm van, plusz lassan 48 éves leszek. Pár hete már használom ezt a terméket, és már a felkenés után érezhető, hogy sokkal hidratáltabb a bőröm. Nagyon kellemes illata ésTöbb információ
A tökéletes hámlasztóNagyon érzékeny bőröm általában kipattogzik ha hámlasztót használok, ettől viszont csodás egyenletes bőrfelszínt kaptam, még a smink is szebb azóta a bőrömön, nagyon elégedett vagyok! AjánloTöbb információ