Frissítő samponElőször egy minta termékként próbáltam ki és ott tudtam, hogy ebből rendelek rendes kiszerelésben. A hűsíti a fejbőrt, frissességet ad és emellett nekem az illata is nagyon tetszik. Amióta iTöbb információ
Szuper termékKellemes tapintású lesz tőle a haj és nagyon finom, de nem tolakodó az illata. Párban használom a vitalizáló samponnal. Amióta megvettem, csak ez van otthon.❤️
:)Korábban rendeltem már ebből a termékből több fajtát is ! Sosem csalódtam ! Most a nagy kiszerelést vettem meg! Mindig nagyon puha a hajam tőle ! Ajánlom !
Szupi!!Tényleg annyira jó ahogy írják. Hajmosás előtt teszem fel, érezhetően kevésbé gubancos a hajam közben. Nagyon bejött, tuti újra veszem. Kicsi a kiszerelése :(
Imádom!Sokkal könnyebb formula, mint a drogériás olajok. A hajam rendesen beissza. (hullámos, gubancos, vastagszálú) Biztos, hogy mostantól csak ezt fogom használni. :)
ÚjravevősNagyon puha tőle a hajam, a kiálló szálakat is szépen lesimítja, kicsi a kiszerelés, de még mindig jobban megéri mint a K18, és ugyanazt tudja. :)
Pehelykönnyű ápolásAjándékba kaptam minta terméket és ez a pici csomagolás is elég a hosszú, vastag szálú, dús hajamra 5-6 alkalomra, szóval kiadós a termék. Kellemesen ápol, egyáltalán nem nehezíti el a hajatTöbb információ
HajápolóAzután írom ezt a beszámolót, hogy elhasználtam belőle egy falkonnal. Én úgy vettem észre, hogy nedves hajon jobban kifejti a hatását, ilyenkor egy bizsergető, picit égető érzés volt a fejbőTöbb információ
Frissítő samponElőször egy minta termékként próbáltam ki és ott tudtam, hogy ebből rendelek rendes kiszerelésben. A hűsíti a fejbőrt, frissességet ad és emellett nekem az illata is nagyon tetszik. Amióta iTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket