Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 38
Nagyszerű olaj, nagyon jó illat, nem ragad! Csak ennek a márkának a termékeit használom a hajamra, és nagyon szeretem!
Nagyon gyengéd illatú, igazából nem éreztem sokat az illatát, jobban örülnék, ha illatos lenne, de tudom, hogy sokan nem szeretik az erős olajokat, szóval ez tökéletes lenne számodra. Én az erősebb illatokat szeretem, de ez az én preferenciám. Ezen kívül nagyon finom olaj, nem terheli meg a hajamat, a legtöbb olajtól nehéz és zsíros lesz a hajam. Mosás után törölközővel megszárítottam a hajam, és egy kicsit a hajam közepére és a végeire tettem, majd nagyon gyengéden kifésültem, és a hajam nem lett kócos vagy zsíros, szóval nálam 10/10.
Sokkal könnyebb formula, mint a drogériás olajok. A hajam rendesen beissza. (hullámos, gubancos, vastagszálú) Biztos, hogy mostantól csak ezt fogom használni. :)
Közvetlenül hajmosás után használom, nem hagy zsíros érzetet, viszont hidratál. Az olajnak nagyon enyhe, de kellemes illata van. A szép csomagolás plusz pont 😊.
Hajmosás után olajat kenek a hajamra, gyönyörűen hidratál, és száradás után szépen göndöríti a hullámos hajat.
Kellemes hajolaj, finom illattal. Hajszárítás közben félúton kenem fel a hajamra. Az olaj nem zsírosítja a hajam, sima és fényes lesz tőle.
Nagyon jó olaj, kellemes állagú, nem nehezíti el a hajat, és nagyon kellemes illata van.
hidratál és nem nehezít el
Csak pár napja használom, de a töredezett hajvégeim begyógyulni látszanak, puha a hajam. Nedves hajra használom, de hajmosás után másnap is, amikor a hajvégeim kicsit szárazabbnak tűnnek.
Nem sok
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.