Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 19
Imádom! Nagyon jól tisztítja a hajamat és a fejbőrömet. A hajam gyorsan zsírosodik, szó szerint 1-2 nap alatt, de ez a sampon sokáig tisztán tartja, tisztának tűnik és érződik is. Elképesztő!
A sampon alaposan tisztítja a fejbőrt anélkül, hogy a haj száraz vagy feszült lenne utána, az illata pedig kellemesen gyümölcsös anélkül, hogy tolakodó lenne.
Tökéletes sampon. Allergiás vagyok és nagyon zsíros a fejbőröm. Általában minden nap meg kell mosnom a hajam, de ezzel a samponnal a hajam tovább friss marad, és a fejbőröm nem viszket és nem zsírosodik olyan gyorsan. Hajmosás után puha és illatos lesz.
Ez a vásárlás egy alternatív vásárlás volt, mert a másik akkoriban nem volt elérhető. Rendben van, most még használom, hogy üres, de aztán visszatérek a tesztgyőztesemhez.
A sampon rettenetesen szárítja a bőrt, és viszkető fejbőrt is okozhat.
Ez a sampon tökéletes a lányaimnak... fényessé és finom illatúvá teszi a hajukat! Soha többé nem kell nélkülözniük!
A sampon nagyon kellemes, a haj nagyon puha mosás közben és után is. De nekem allergiát okoz, iszonyatosan viszket a fejem, két nap után, ha másik samponnal mosom a fejem, elmúlik.
Egyik kedvenc termékem lett, mivel hamar zsírosodó fejbőröm van számomra tökéletes. Könnyen habzik kellemes illata van.
A sampon szuper. Felváltva a lila Daeng Ge Mo Ri-val. Elkezdtem új hajat növeszteni, nagyon sok baba hajszálam van (ami idegesítő :D). Mindenkinek ajánlottam a környéken. Barátoknak, anyának, nagymamának, néninek. Megrendeltem mindenkinek. Már veszek egy harmadikat is.
A sampon normál, zsíros fejbőrre alkalmas. Nem okozott negatív reakciót, jól mos, de kissé szárítja a haj hosszát.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.