AjánlomHajmosás után törölköző száraz hajra fújtam, hamar beszívódik és kellemes illata van amit pár órán át érzek. 1 hete használom, így hosszútávú pozitív hatásról egyelőre nem tudok beszámolni.
Szupi!!Tényleg annyira jó ahogy írják. Hajmosás előtt teszem fel, érezhetően kevésbé gubancos a hajam közben. Nagyon bejött, tuti újra veszem. Kicsi a kiszerelése :(
Első használat.Egyszer használtam. Sajnos kellett utána a hajbalzsam. Nagyon száraz a hajam vége, nekem nem puhította a hajam, balzam nélkül nem tudtam kifésülni.
RemekAz összetevők miatt választottam ezt a balzsamot. Enyhe, kellemes illata van, puha és könnyen kezelhető a hajam, miután az elizavecca samponjával és hajmaszkjával együtt használom.
AjánlomHajmosás után törölköző száraz hajra fújtam, hamar beszívódik és kellemes illata van amit pár órán át érzek. 1 hete használom, így hosszútávú pozitív hatásról egyelőre nem tudok beszámolni.