Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 145
Ajánlom, a frizura tökéletes.
Ez a termék fantasztikus. A hajam sokkal jobb, mióta elkezdtem használni. Az állaga, az illata és a végeredménye tökéletes.
A hajam selymes, könnyen fésülhető és fényes a használata után. Ez mindenképpen a legjobb maszk, amit valaha használtam.
Csodákat tesz a hajammal, puha, könnyen fésülhető és fényes.
A maszk használata után a hajam puha, könnyen fésülhető és nem tűnik szállónak. Nagyon elégedett vagyok, és mindenképpen ajánlom.✨
Néhányszor használtam a terméket, és tetszik, hogy mennyire puhává teszi a hajat és kellemes tapintásúvá teszi. Zsíros a fejbőröm, és a hajvégek mindig kiszáradnak, szóval ez a termék nagyon sokat segít. A fagyás tekintetében csökkent, de nem teljesen.
Tényleg annyira jó ahogy írják. Hajmosás előtt teszem fel, érezhetően kevésbé gubancos a hajam közben. Nagyon bejött, tuti újra veszem. Kicsi a kiszerelése :(
Mindig sampon és balzsam után használom. Nagyszerű termék. Legalább 20 percig hagyom a hajamon. A jobb hatás érdekében a tippem az, hogy tekerd be a hajad alufóliába. Akkor a hajad igazán gyönyörű lesz.
K-sis! Ez a hajpakolás mindent megtesz, amit ígér - fényes és egészséges haj. A végső formázást úgy fejezem be, hogy átfújom a hajam egy kefével. A 100 ml-es kiszerelés több mint egy évig tartott, ha heti 1-2 alkalommal használtam a pakolást.
A legjobb hajpakolás, amit valaha használtam, egy ilyen kis mennyiség is elég az egész hajamra, és bársonyos tapintású, imádom
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.