Szuper termékKellemes tapintású lesz tőle a haj és nagyon finom, de nem tolakodó az illata. Párban használom a vitalizáló samponnal. Amióta megvettem, csak ez van otthon.❤️
:)Korábban rendeltem már ebből a termékből több fajtát is ! Sosem csalódtam ! Most a nagy kiszerelést vettem meg! Mindig nagyon puha a hajam tőle ! Ajánlom !
Nagyon szuper sampon!Már 2 hete használom és csodát tett a gyorsan zsírosodó, töredezett hajammal. Együtt használom a márka hozzá passzoló balzsamjával és imádom az illatát! Minden hajmosás után a hajam selymes Több információ
ÚjravevősElőször a kisebb kiszerelést vettem meg, de nagyon megszeretem, úgyhogy a nagyobbat vettem meg utána. Alaposan tisztít és fényes hajat eredményez. Uszodába, utazáshoz is mindig ezt viszem maTöbb információ
Magyarország Csoda ez a termèk imádom már egy ideje használom. Használta után a hajam puha könnyen kezelhető a fejbőröm felfrissül. Hajmosát ki tudom tolni🙂
7100 Szekszárd remete u 53Nagyon jó sampon a hajam nagyon szép és csillogó lesz tőle . A mentol benne kifejezetten jól esik a fejbőromnek. Csak ajánlani tudom .