Nagyon szuper sampon!Már 2 hete használom és csodát tett a gyorsan zsírosodó, töredezett hajammal. Együtt használom a márka hozzá passzoló balzsamjával és imádom az illatát! Minden hajmosás után a hajam selymes Több információ
Legjobb száraz samponEddig a legjobb száraz sampon amit használtam !
Nagyon praktikus, kicsi így utazáskor is befér a táskába.
Megszüntette a fejbőröm viszketését és a zsirosságot, emiatt már csak 3 naponta kelTöbb információ
HajápolóAzután írom ezt a beszámolót, hogy elhasználtam belőle egy falkonnal. Én úgy vettem észre, hogy nedves hajon jobban kifejti a hatását, ilyenkor egy bizsergető, picit égető érzés volt a fejbőTöbb információ
ImádomA legeslegjobb hajpakolás amint valaha használtam! Hihetetlenül puha és fényes a hajam tőle. Már a második flakonnal használom, nálam teljesen kiváltotta a hajbalzsam használatát.
7100 Szekszárd remete u 53Nagyon jó sampon a hajam nagyon szép és csillogó lesz tőle . A mentol benne kifejezetten jól esik a fejbőromnek. Csak ajánlani tudom .
MaszkKb. 2 hete használom. A hajam tőle fényes és élettel teli. Az első olyan maszk, ami nálam fejbőrön alkalmazva nem nehezíti el a hajat, vagy hagy zsíros érzetet, úgyhogy nekem nagyon bejön. ☺Több információ