Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 8
Egyáltalán nem tapasztaltam semmilyen volumennövelő hatást, a hajam ezután a termékcsalád után zsíros, nehéz és viszket a fejbőröm. Kellemes illatot adok plusz pontként, de összességében többet várnék ettől a terméktől.
Viszketett a fejbőröm a sampon használata után (más samponok után általában nem viszket), és a hajam gyorsan zsírosodott. Nem tapasztaltam semmilyen volumennövelő hatást.
A haj könnyű, az illata pedig isteni.
Ez egy igazi siker! Kipróbáltam már egy csomó profi fodrászmárkát, de egyik termék sem vált be nekem úgy, mint ez a Kundal Airy termékcsalád. A haj nem zsírosodik, volument ad, nem kell formázni, a haj önmagában is tökéletes. Már megvan a második kombinációm (sampon + balzsam), és biztosan tudom, hogy amikor befejezem a használatát, újra elő fogom venni! :-)
Zsíros a fejbőröm, szeborreás dermatitisszel küzdök. Régóta keresek egy sampont, ami jól tisztítja a fejbőrt, de nem szárítja ki sem a bőrt, sem a hajat, és persze legalább egy kicsit tovább tisztán tartja a hajam (reggel általában szappanos, este piszkos). Ezzel a termékcsaláddal (sampon, balzsam) sokáig sikerül tisztán tartani a hajam (persze nem két-három napig, de van javulás, aminek rendkívül örülök😁). A sampon tökéletesen mossa a hajam, és tényleg volument ad, a balzsam ráadásul hidratálja is a hajam) nagyszerű! Ajánlom 👍🏼👍🏼👍🏼
Zsíros, de száraz hajvégeimre csodaszer!
Göndör hajam van, és ez a sampon illik hozzám. Sima és fényes lett tőle a hajam. Ajánlom! :)
Eddig egyszer használtam a sampont, kellemes illata van, a hajam puhább lett, a fejbőröm megnyugodott, és igen, tisztának is érződött. Közepesen hosszú hajra csak 1-2 pumpálás kell, szépen habzik. Száradás után a hajam kevésbé látszott kócosnak az esetemben. A csomagolás és az ár is jó. Köszönöm.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.