Javító ampullaEddig csak 1 volt használva. Extra fényt ad, de ha a haj száraz, akkor jobb, ha nem használjuk túl gyakran, és használjunk jó mélyhidratáló maszkot és kondicionálót az előző és további kezelTöbb információ
:)Korábban rendeltem már ebből a termékből több fajtát is ! Sosem csalódtam ! Most a nagy kiszerelést vettem meg! Mindig nagyon puha a hajam tőle ! Ajánlom !
Szupi!!Tényleg annyira jó ahogy írják. Hajmosás előtt teszem fel, érezhetően kevésbé gubancos a hajam közben. Nagyon bejött, tuti újra veszem. Kicsi a kiszerelése :(
HajápolóAzután írom ezt a beszámolót, hogy elhasználtam belőle egy falkonnal. Én úgy vettem észre, hogy nedves hajon jobban kifejti a hatását, ilyenkor egy bizsergető, picit égető érzés volt a fejbőTöbb információ
7100 Szekszárd remete u 53Nagyon jó sampon a hajam nagyon szép és csillogó lesz tőle . A mentol benne kifejezetten jól esik a fejbőromnek. Csak ajánlani tudom .
MaszkKb. 2 hete használom. A hajam tőle fényes és élettel teli. Az első olyan maszk, ami nálam fejbőrön alkalmazva nem nehezíti el a hajat, vagy hagy zsíros érzetet, úgyhogy nekem nagyon bejön. ☺Több információ
Tartós illatPár alkalommal használtam és azt vettem észre hogy nagyon tartós az illata. Pár nappal hajmosás után is érződik az illata. Megvettem hozzá a sampont is az is jónak tűnik.
Javító ampullaEddig csak 1 volt használva. Extra fényt ad, de ha a haj száraz, akkor jobb, ha nem használjuk túl gyakran, és használjunk jó mélyhidratáló maszkot és kondicionálót az előző és további kezelTöbb információ
:)Korábban rendeltem már ebből a termékből több fajtát is ! Sosem csalódtam ! Most a nagy kiszerelést vettem meg! Mindig nagyon puha a hajam tőle ! Ajánlom !
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket