Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 7
Ez a legjobb balzsam, amit valaha próbáltam. Nekem is van ilyen illatú samponom, és bár először nagyon erős illatnak gondoltam, beleszerettem. Édes illata van, nagyon hasonlít a babahintőporra, virágos illattal. A hajam gyorsan zsírosodik, de sem a sampon, sem a balzsam nem okoz problémát. A hajam gyönyörűen fényes, rugalmas, hidratált, és az illata még másnap is halványan érezhető. A balzsam sűrűbb, mint egy hajpakolás, és valóban működik, javítja a hajam állapotát. Ráadásul csak nagyon kis mennyiségre van szükség (1 pumpálás).
Tökéletesen hidratálja a hajat és megkönnyíti a fésülést. Kellemes illat. Nagyon elégedett vagyok. Már rendelek egy második tégelyt.
Használat után a hajam puhább, rugalmasabb, könnyebben kezelhető lett, és nekem személy szerint hullámos vagyok, így utána könnyebb más termékekkel formázni, és az illata is kellemes.
Приємно здивована цим доглядом за волоссям! Запах дійсно як дитяча присипка, або медово-квітковий. Склад насичений, акцент на живлення та зволоження волосся, а також ущільнення. Консистенція густа , кремова. Це здебільшого маска ніж кондиціонер. Волосся після нього розсипчасте , мʼяке , легко розчісується. Запах на волоссі лишається навіть після сушки 🥰 Рекомендую та буду брати більший розмір! Також зверніть увагу на шампунь 🧴 з даної серії.
Bár véletlenül bababalzsamot rendeltem, teljesen elvarázsolt, és naponta használom. A hajam szörnyű állapotban volt hat műtét után: fakó, érdes és erősen hullott. Ez a termék finom illatával és krémes állagával fényt és puhaságot adott a hajamnak. A következő vásárlásom a nagyobb balzsam lesz. Ajánlom!
Lenyűgöző, igazi baby powder illat, imádom!! 10 percig érdemes a hajon hagyni és gyönyörü puha lesz.
Nagyon szerettem volna ki próbálni ezt a kezelőt, már csak az illata miatt is. Nem okozott csalódást. A hajam könnyen kezelhető lett és puha. Az illata ennek a kezelőnek fantasztikus. Igazi baba púder illatú és 3 nap mulva is intenzíven érezhető. Nagy kiszerelésű és valószínűleg sokáig elég lesz. Ajánlani tudom!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.