Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 22
Nagyon fényessé teszi a hajat és csodálatos illatot hagy maga után!!!
Puhává és fényessé teszi a hajat. Csodálatos málnaillata van.
Az A’PIEU Málnás Hajecet kellemesen meglepett. Használata után a hajam könnyűnek, fényesnek érződik, a fejbőröm pedig igazán frissnek és tisztának. A málna illata édes és kellemes. A praktikus applikátort is nagyra értékelem, ami megkönnyíti a termék felvitelét a hajtövekre. Hetente 1-2 alkalommal használom samponozás után, és úgy érzem, hogy a hajam kevésbé zsíros és puhább tapintású. Nagyszerű termék.
Most próbáltam ki először, a hajam finom illatú és fényes lett.
Először használtam ecetet. A hajam csodálatos illatú utána. Puha és pihe-puha.
A terméket azért vettem, mert sérült a hajam, de a hidratáló samponok elnehezítik a fejbőrömet. Elkezdtem rendszeresen használni a hajtöveknél, és nem viszket, sőt a hajam lassabban zsírosodik, mert a nehéz hidratáló termékektől világosodik, ugyanakkor a hatásuk nem korlátozott.
Kiváló hajápoló termék. Fényessé teszi a hajamat és felfrissíti a fejbőrömet. A termék sokáig elég, és bár más ecetet még nem próbáltam, ezt nem cserélném le.
Ez a málnaecet hajra kellemesen meglepett! Annyira csodálatos illata van! A felvitele egyszerű, és a hajam gyönyörűen tiszta és fényes utána. Ráadásul könnyen fésülhető, végül nem gótcsolódik, nagyon elégedett vagyok. Nagyon ajánlom. Ha csak egy hajápoló kozmetikumot kellene ajánlanom, akkor ez lenne az. Már van a kosaramban a sampon és a spray ugyanebből a termékcsaládból, úgy gondolom, nem fognak csalódást okozni. 💖 *a képen az első használat után látható, és a hajam még nem teljesen száraz 😁
Ez az ecetes-málnás hajöblítő igazi kincs! Tökéletesen tisztítja a fejbőrt, fényt ad, és hihetetlenül puhává varázsolja a hajat. Friss, gyümölcsös illata van, ami sokáig érezhető. A hajam ápoltnak és könnyűnek tűnik a használata után. Gyakorlatilag már csak egy használatom van hátra; ez a termék egyszerűen nem is lehetne jobb a hajadnak. Nagyon ajánlom, hogy próbáld ki. Köszönöm, Ksisters!
Azt ígérte, hogy megnőnek, és annyira nő, hogy nincs mihez nyúlnom, de a haj mosás után kicsit zsírosnak tűnik.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.