Nem vált beNekem sajnos nem vált be. Miután feltettem, elkezdett viszketni a bőröm, ahol hozzáért a maszk. Ettől függetlenül másnak biztos jó, de nekem nagyon érzékeny a bőröm.
Pattanásos bőrre tökéletes Toner és acnéra való szérum után tettem fel az arcmaszkot. 2 és fél óra után kezdett el húzódni az államon, orromon és a homlokomon. 1-2 apró pattanást hozott a felszínre, viszont a meglévő Több információ
Beauty of Joseon Ground Rice and Honey Glow MaskA Ground Rice and Honey Glow maszk harmadik használata után a bőröm sokkal egyenletesebb, csökkentette a piros foltokat. Segített a kombinált vízhiányos bőrömmel szemben, az arcom sokkal hidTöbb információ
Nagyon jó Pihe puha, feltöltött bőr 20 perc alatt. Bőven átvan áztatva a folyadékkal, és nagyon könnyen lehet az arcra helyezni. Én nagyon imádom és az ára is csodálatos
SzuperEz az első Anua márkájú maszk amit használtam, kifejezetten azért választottam mert illatanyag és parabén mentes.
Elsőre meglepő volt, hogy 3 - 4 órát is fent lehet hagyni, de egy fantasztiTöbb információ
MaszkNagyon szeretem, minden masodik este az arcapolasi rutin vegekent felkenem es hagyom reggelig. Nagyon jol hidratal es bezarja az elotte felvitt hatoanyagokat. Biztosan ujra fogom rendelni ,Több információ
Néha gondolkozom, van-e jobb arcmaszk, de NINCSEz a tökéletes arcmaszk száraz bőrre. Minden alkalommal viszem magammal repülőutakra, de sokszor már az út előtt is felteszek egyet. Ragyogóvá és puhává varázsolja a bőrt. Nincs semmi negatíTöbb információ
Nem vált beNekem sajnos nem vált be. Miután feltettem, elkezdett viszketni a bőröm, ahol hozzáért a maszk. Ettől függetlenül másnak biztos jó, de nekem nagyon érzékeny a bőröm.