KellemesTápláló arcmaszk! Nem csípett, kellemes érzés volt a bőrön. Sok esszencia volt a tasakban, amit aztán még szépen el tudtam kenni az arcomon, dekoltázson. Mintha még az apróbb ráncokat is kisTöbb információ
Tápláló!Szuper maszk, nagyon jól át van itatva a szérummal, annyi maradt az alján hogy másnap fel tudtam kenni az egész arcomra és nyakamra is. Másabb az anyaga a maszknak mint az átlag (kellemesebbTöbb információ
KellemesTápláló arcmaszk! Nem csípett, kellemes érzés volt a bőrön. Sok esszencia volt a tasakban, amit aztán még szépen el tudtam kenni az arcomon, dekoltázson. Mintha még az apróbb ráncokat is kisTöbb információ
Tápláló!Szuper maszk, nagyon jól át van itatva a szérummal, annyi maradt az alján hogy másnap fel tudtam kenni az egész arcomra és nyakamra is. Másabb az anyaga a maszknak mint az átlag (kellemesebbTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket