Frissítve! Első maszkom, csodásan hidratál, táplál. Sok van benne, még a ny,akamra is kentem.Finom illata van, fáradt bőr azonnal megújul. Elégedett vagyok vele. ☀
ImádomViszonylag sok maszkot kipróbáltam már, viszont ez nekem az abszolút kedvenc. Már másodszorra vettem újra, és még mindig azt érzem, hogy nagyon szépen tisztítja a pórusokat, csak ajánlani tuTöbb információ
KellemesTápláló arcmaszk! Nem csípett, kellemes érzés volt a bőrön. Sok esszencia volt a tasakban, amit aztán még szépen el tudtam kenni az arcomon, dekoltázson. Mintha még az apróbb ráncokat is kisTöbb információ
Frissítve! Első maszkom, csodásan hidratál, táplál. Sok van benne, még a ny,akamra is kentem.Finom illata van, fáradt bőr azonnal megújul. Elégedett vagyok vele. ☀