Nem ajánlom érzékeny bőrreNekem kissé érzékeny a bőröm és egyből felrakás után csípte az arcom ezért a hatását meg se vártam. Az illata nagyon kellemes, amint kinyitottam a csomagolást mindenhol dinnye illat volt.
Nem ajánlom érzékeny bőrreNekem kissé érzékeny a bőröm és egyből felrakás után csípte az arcom ezért a hatását meg se vártam. Az illata nagyon kellemes, amint kinyitottam a csomagolást mindenhol dinnye illat volt.