Arcmaszk véleményGazdaságos kiszerelés, szuper annak aki gyakran használ arcmaszkot.
Kellemes illatú, igényes csomagolású.
A mellékelt csipesszel könnyedén kiszedhető az arcmaszk.
Az én bőröm felfrissült tőlTöbb információ
Nagyon jó Pihe puha, feltöltött bőr 20 perc alatt. Bőven átvan áztatva a folyadékkal, és nagyon könnyen lehet az arcra helyezni. Én nagyon imádom és az ára is csodálatos
SzuperEz az első Anua márkájú maszk amit használtam, kifejezetten azért választottam mert illatanyag és parabén mentes.
Elsőre meglepő volt, hogy 3 - 4 órát is fent lehet hagyni, de egy fantasztiTöbb információ
Ekcémás bőrre is tökéletesEz az egyetlen maszk eddig, ami segített az ekcémás arcbőrömön, amikor nagyon belobbant. Nagyon jól hidratál és segít levinni a pirosságot.
Anyukám kedvence (na meg az enyém is)Nekem annyira bevált, hogy anyukámnak is ajánlottam az állaga miatt és most kért egyet nagy kiszerelésben is. Nyárra nálunk ez a befutó. Nagyon kellemes géles állagú és hűsítő,nyugtató hatásTöbb információ
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ