Tetszik!Használat után a bőröm puhább és frissebb lett, kicsit üdébbnek tűnt. Az anyaga vékony, jól illeszkedik az arcomra, nem csúszkál. Az esszencia gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzeteTöbb információ
Ekcémás bőrre is tökéletesEz az egyetlen maszk eddig, ami segített az ekcémás arcbőrömön, amikor nagyon belobbant. Nagyon jól hidratál és segít levinni a pirosságot.
Anyukám kedvence (na meg az enyém is)Nekem annyira bevált, hogy anyukámnak is ajánlottam az állaga miatt és most kért egyet nagy kiszerelésben is. Nyárra nálunk ez a befutó. Nagyon kellemes géles állagú és hűsítő,nyugtató hatásTöbb információ
Tetszik!Használat után a bőröm puhább és frissebb lett, kicsit üdébbnek tűnt. Az anyaga vékony, jól illeszkedik az arcomra, nem csúszkál. Az esszencia gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzeteTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket