Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 3
Tökéletesen kenhető, nem szárítja ki a bőrt, egy kicsit intenzívebb csípő érzés van, mint a 100-as.
Kíváncsiságból vettem ezt a maszkot. Már ismerem a termékcsaládot, és nagyon elégedett vagyok vele, bár ezt még nem próbáltam ki. Amint használtam, jelentkezem egy friss értékeléssel.
Ez a maszk nagyon jó, jól hidratálja a bőrt és nyugtatja, segít leküzdeni az úgynevezett festőtáskákat a szem alatt, majdnem 47 éves vagyok, és nálam működik, és mindent megtesz, amit ígér, amint leveszem a maszkot, kicsit ragacsos marad a bőr, de 20 perc után nagyon jól beszívódik, mindenkinek ajánlom, biztosan újra fogom venni 😍😍😍
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.