Szuper Imádom ezt a terméket!Én éjszakai maszkként használom és azonnal beszívja a bőröm.Kocsonyás állagú,kellemes illatú alapdarab. Csakis ajánlani tudom!
SzuperEz az első Anua márkájú maszk amit használtam, kifejezetten azért választottam mert illatanyag és parabén mentes.
Elsőre meglepő volt, hogy 3 - 4 órát is fent lehet hagyni, de egy fantasztiTöbb információ
Szuper arcmaszkRendszeresen használok főleg BHA, de AHA savakat is az arcomon. Nagyon örültem ennek a terméknek, használata egyszerű, nem csípett vagy feszítette a bőröm.
Még a párom is szeretiEgy korábbi rendelés mellé kaptam ajándékba ezt a krémet. Kb 2-3 hónapja használom és reggelente valóban sokkal puhább a bőröm. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle. A géles állaga miatt keTöbb információ
Örök kedvencEz az egyik kedvenc maszkom..mondom ezt úgy, hogy rengeteget próbáltam már. Valamiért nekem ez használ a legtöbbet és mindig nagyon kellemes érzés is utána. Nem ragad, nyugtat és szép bőrképTöbb információ
Szuper Imádom ezt a terméket!Én éjszakai maszkként használom és azonnal beszívja a bőröm.Kocsonyás állagú,kellemes illatú alapdarab. Csakis ajánlani tudom!