Nem rosszNagyon nagy adag, keveset kell belőle csak használni, így hosszú hónapokig ki fog tartani a rendelés.
Hátránya viszont, hogy nekem kicsit agresszív a lemosó, kissé csípi a szemem, viszont nyTöbb információ
Szuper!Ajándékba kaptam még rendeléshez, de csak nem régiben próbáltam ki. Hát ez valami nagyon jó. Akárhányszor használom nekem másnapra egyértelműen szebb lesz a bőrképem.😍
Próbáltam már más korTöbb információ
Eddigi kedvenc Habzó arclemosókból ez volt az első márka és illat amit próbáltam. Imádom az áfonyás illatát. Kellemes, puha bőr a végeredmény. Ez a biztos pont ahova mindig visszatérek, de azért még teszteTöbb információ
Nem rosszNagyon nagy adag, keveset kell belőle csak használni, így hosszú hónapokig ki fog tartani a rendelés.
Hátránya viszont, hogy nekem kicsit agresszív a lemosó, kissé csípi a szemem, viszont nyTöbb információ