Tápláló!Szuper maszk, nagyon jól át van itatva a szérummal, annyi maradt az alján hogy másnap fel tudtam kenni az egész arcomra és nyakamra is. Másabb az anyaga a maszknak mint az átlag (kellemesebbTöbb információ
MaszkMiután feltettem még nagyon sokáig csúszkál és a kisebb mozdulatoktól el is mozdul, így várnom kellett legalább félórát, mire tudtam folytatni a dolgaimat, és amikor már a száradó fázisban Több információ
Alapdarab Számomra ez már alapdarab, mindig kell, hogy legyen itthon egy. Hűsít,ápol,hidratál.
Nyáron testápoló helyett használom.
Arcra és testre is egyaránt jó.
Hasznosnak tartom és jó szívvel ajTöbb információ
Snail Repair Eye CreamElső szemkörnyék ápoló, amit használok. Karikás a szemem alapból, menzesz előtt meg még inkább. Csak pár napja használom, de a bőrömnek tetszik. Puhább, nem feszül és a táskák is eltűntek. NTöbb információ
1181 Budapest
Szuper jó hidratáló a szemkörnyék körüli vékony bǒrre, 40 év felett sajnos elǒfordul az alsó szemhéjon a creepy bǒr, ez a krém abszolut feltǒlti fiatalsággal és hidratálással /a víz fogyaszTöbb információ
Friss teaEz nekem tökéletes nyáron, mert zsíros a homlokom és száraz az arcom, forró napokon pedig nagyon zsíros vagyok, de még mindig hidratálnom kell a bőrt.
Ennek a folyadéknak enyhe tea illata vaTöbb információ
Tápláló!Szuper maszk, nagyon jól át van itatva a szérummal, annyi maradt az alján hogy másnap fel tudtam kenni az egész arcomra és nyakamra is. Másabb az anyaga a maszknak mint az átlag (kellemesebbTöbb információ
MaszkMiután feltettem még nagyon sokáig csúszkál és a kisebb mozdulatoktól el is mozdul, így várnom kellett legalább félórát, mire tudtam folytatni a dolgaimat, és amikor már a száradó fázisban Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket