GenabelleLegjobb tonerem, szérummal együtt használva csodát tesz. Azonnal beszívódik már a következőt is megvettem. Átöntöttem kis adagolóban mist-ként használva praktikusabb de az eredetivel is kényTöbb információ
GenabelleLegjobb tonerem, szérummal együtt használva csodát tesz. Azonnal beszívódik már a következőt is megvettem. Átöntöttem kis adagolóban mist-ként használva praktikusabb de az eredetivel is kényTöbb információ