TökéletesKettőt is rendeltem, mert anyukám is szeretett volna egyet belőle, szerintem mindkettőnknek bevált.
Jó illata van, és jól hidratál. A hidratált érzés sajnos nem tart túl sokáig.
Nagyszerű tisztító balzsamEz a tisztító balzsam könnyedén eltávolítja a sminket és a fényvédőt, miközben gyengéd a bőrhöz. Gyorsan olvad, tisztán leöblíthető, és puha, felfrissült bőrt hagy maga után, zsíros maradvánTöbb információ
Nagyon tetszikAhhoz képest, hogy milyen magas százalékban tartalmaz azelainsavat, nagyon könnyed és folyós az állaga. Utána hagy egy kis ragacsos érzetet a bőrön, de ha beszivódik, már nem zavaró.
TökéletesKettőt is rendeltem, mert anyukám is szeretett volna egyet belőle, szerintem mindkettőnknek bevált.
Jó illata van, és jól hidratál. A hidratált érzés sajnos nem tart túl sokáig.
Nagyszerű tisztító balzsamEz a tisztító balzsam könnyedén eltávolítja a sminket és a fényvédőt, miközben gyengéd a bőrhöz. Gyorsan olvad, tisztán leöblíthető, és puha, felfrissült bőrt hagy maga után, zsíros maradvánTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket