Szuper🤩Az éjszakai maszk verzióját próbáltam először, azt imádtam, de sajnos azóta sehol nem találom, ezért ezt vettem helyette - nem bántam meg!
Ezt is inkább este használom, kicsit sűrűbb állaga Több információ
Egy szinte tökéletes hidrofil olaj! Könnyen felvihető, szépen tisztít. Vízzel elegyedve nagyon kellemes az állaga. Nem tolakodó, nem ragadós. Hasznát után kéri a következő lépést, ami lehet toner, szérum, krém. Csak ajánlani tTöbb információ
Noni AmpouleRégóta használom és őszintén nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve teljesen! Könnyed, kicsit zselés állagú de a bőrömmel csodát tett amikor igazán problémás volt ( apró pattanások amikneTöbb információ
Jó kis pakolásAjándékba kaptam a termékmintát már korábban is próbáltam hasonló termékeket. Kellemes illatú és állagú ez az arcpakolás és lemosásnál nagyon finoman radíroz. Friss puha bőrt hagy maga után Több információ
Termék kipróbálásFantasztikus ez a maszk igaz nem olcsó de manapság mi az, jobb mint vártam szerintem nagyon jó hatással van az arca látható és érezhető nagyon puha selymes lesz használat után pedig 50 éves Több információ
KellemesNapi 2x használat mellett is sokáig elég, sűrű az állaga, és szépen hidratálja a bőrt. Javított a sötét karikákon de csodát azért nem tett (több hónapja használom) , árához képest viszont naTöbb információ
Jó és takarékosNagyon sokáig elég, egy arcmosáshoz kis mennyiség is elég. Nagyjából illatmentes, jól habzik, nem szárította a bőrömet. Az idő előrehaladtával viszont kezd beszáradni, a tubus utolsó harmadáTöbb információ
Szuper🤩Az éjszakai maszk verzióját próbáltam először, azt imádtam, de sajnos azóta sehol nem találom, ezért ezt vettem helyette - nem bántam meg!
Ezt is inkább este használom, kicsit sűrűbb állaga Több információ