Legjobb maszkMár a másodikat vettem meg, és Anyukámnak is egyet. A legjobb maszk, amit valaha használtam. Valóban szebbé, pihentebbé teszi a bőrt. Kb 15 perc kell, hogy megszáradjon picit nehéz lemosni, Több információ
Legjobb TonerA legjobb toner amit valaha vettem. Érzékeny, ekcémás, pattanásos bőrre kiváló! Azonnal nyugtat! A hegek éy hiperpigmentáció gyógyulásában is segített! Nagyon szépen lehet rá mást is építeniTöbb információ
Legjobb maszkMár a másodikat vettem meg, és Anyukámnak is egyet. A legjobb maszk, amit valaha használtam. Valóban szebbé, pihentebbé teszi a bőrt. Kb 15 perc kell, hogy megszáradjon picit nehéz lemosni, Több információ
Legjobb TonerA legjobb toner amit valaha vettem. Érzékeny, ekcémás, pattanásos bőrre kiváló! Azonnal nyugtat! A hegek éy hiperpigmentáció gyógyulásában is segített! Nagyon szépen lehet rá mást is építeniTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket