Kellemes C-vitaminos szérumJól kiegészítik egymást a retinalos krémemmel; felváltva használom őket. A C-vitaminos szérumot reggel, hidratáló alá, a retinalt pedig este. Mivel idén már 37 éves leszek, számomra fontos aTöbb információ
MaszkMiután feltettem még nagyon sokáig csúszkál és a kisebb mozdulatoktól el is mozdul, így várnom kellett legalább félórát, mire tudtam folytatni a dolgaimat, és amikor már a száradó fázisban Több információ
Remek hidratálóAzt hittem, hogy kicsit könnyebb állaga lesz, de sűrűbb állaga van, így inkább télen fogom használni. Viszont nagyon jó termék, pihe puha lett a bőröm tőle.