Glutathion maszkA legjobb arcmaszk, amit valaha használtam. Ha nagyon heges az arcom, egy rosszabb aknés időszak után, vagy, csak szeretném, hogy az aknéim reggel kevésbé lennének dagadtak, fájdalmasak és fTöbb információ
GenabelleLegjobb tonerem, szérummal együtt használva csodát tesz. Azonnal beszívódik már a következőt is megvettem. Átöntöttem kis adagolóban mist-ként használva praktikusabb de az eredetivel is kényTöbb információ
LemosóTisztaság érzetet hagy maga után, olajos lemosó után ez a második lemosóm. Nem szárít, igaz én használok hidratáló krémet. Nagy kiszerelése miatt sokáig elég :)
Glutathion maszkA legjobb arcmaszk, amit valaha használtam. Ha nagyon heges az arcom, egy rosszabb aknés időszak után, vagy, csak szeretném, hogy az aknéim reggel kevésbé lennének dagadtak, fájdalmasak és fTöbb információ