Cica farm arctisztítóRemekül tisztít , kis mennyiségben is jól habzik. Kicsit feszíti a bőröm, de ettől függetlenül mélyen tisztítja azt, és friss érzést kölcsönöz neki. Használat után puhábbnak, simábbnak érzemTöbb információ
Energia bombaA bőröm a szérum használata óta olyan, mint a gumi, nagyon puha, rugalmas. Nagyon kellemes az illata, várom, hogy használhassam, mert érzem, hogy issza a bőröm. Nem ragad, nem tapad, matt. RTöbb információ
Szemkörnyék krémNehéz krém, de kellemes érzés a szem alatt, nem zavaró. Hetente 1-2x használom, nálam világosító hatást nem ért el. Illata rendben van.