Toner pattanásra Már másfél hónapja használom, egyenlőre nem tudtam el dönteni segit a bőrömnek vagy sem🫤 Az egyetlen toner azok közül amit probáltam eddig,ami hidratál is szóval az pozítivum , viszont kicsTöbb információ
Könnyű alapja a rutinomnakReggeli és esti rutinom első lépéseként használom hónapok óta. Könnyed, nem nehezít el se szépen megtartja a bőröm nedvességét.
FényvédőTermékmintát kaptam. Àllagra kicsit testes, nehézkesebb eloszlatni a bőrön hogy ne hagyjon fehér réteget. Melegebb időben az elején kicsit fullasztó is viselni.Viszont nem fényesedik.ÖsszessTöbb információ
Jó választásKellemes, frissítő, könnyű állagú krém. Több lépéses rutinba ajánlom. Az érzékeny-száraz bőrőmön örömmel használom. Az összetevő listája és a márka híre miatt választottam. Nyárra szerintem Több információ
Toner pattanásra Már másfél hónapja használom, egyenlőre nem tudtam el dönteni segit a bőrömnek vagy sem🫤 Az egyetlen toner azok közül amit probáltam eddig,ami hidratál is szóval az pozítivum , viszont kicsTöbb információ