Szuper Én is azért vettem meg, hogy kiderüljön, melyik szérum a nekem való. Napi 1x használattal majdnem 1 hónapra elég, így bőven ki tudod deríteni, melyik a leginkább hozzád illő. Nagyszerű ajánlTöbb információ
Lehet nélküle élni Nem tett rosszat a bőrömmel, de igazán jót sem. Látványos eredményt nem érzékeltem, és nagyon zavart a belecsomagolt fültisztító szerű pálcika, ami egyenként van műanyagba csomagolva a papírTöbb információ
Csodás nap közbeni kiegészítőSzáraz, vízhiányos a bőröm, nagyon jól jön a nap közbeni plusz hidratáláshoz. Simán sminkre fújom, nem keni el, kellemes érzetet ad, szép dewy finish képet kap a bőr.
Purito Nekem elnyerte a tetszésem. Nagyon érzékeny bőröm van, ezt a krémet éjszakára használom, a BOJ ginsenges tonikjával és reggelre álomszép a bőröm! Csak ajánlani tudom.
HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.
FényvédőTermékmintát kaptam.Megilyedtem kicsit mert nekem enyhén balzsamos volt az állaga, de gyönyörűen beitta a bőröm.Enyhe menta illata van, ami hűsítette a bőröm egy rövid ideig. Finishe nem fénTöbb információ